Hálaadó istentisztelet Bákai Imre emlékére

„Ha elenyészik is testem és szívem, szívemnek kősziklája és örökségem te maradsz, Istenem, örökké! Bizony, elpusztulnak azok, akik eltávolodnak tőled. Kiirtod mindazokat, akik elhagynak téged! De nekem olyan jó Isten közelsége!” (Zsolt 73, 26-28/a.)

Mély fájdalommal, de Isten akaratában megnyugodva tudatjuk, hogy Bákai Imre nyugalmazott református lelkipásztor, aki Körösladány, Sajóvelezd, Vadna, Dubicsány, Edelény-Borsod, Tomor, Szakácsi, Lak református egyházközségekben szolgált, 2021. február 28-án hazatért Megváltó Urához. Gyászolják: felesége, gyermekei, unokái, testvére.

kép

Életéért, szolgálatáért 2021. május 7-én, pénteken 11 órától , az Edelény-Borsodi templomban kezdődő istentiszteleten adunk hálát. Temetésére – kérésének megfelelően – szülőfalujában, Börvelyben kerül sor.

Együttérzésüket egy szál virággal fejezhetik ki. Koszorúmegváltásként a perselyben elhelyezett adomány az Edelény-Borsodi Református Egyházközség javát szolgálja.